MZ i Simson
Мотоциклети с редовна регистрация N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Мотоциклети с редовна регистрация N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мотоциклети с редовна регистрация

+3
Петър Пейков
Toecutter
mzrider
7 posters

Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  mzrider Сря 11 Апр 2012, 04:05

Колеги,

Предлагам една интегрална тема, която ще събере най-важната и съществена информация от няколко други теми - темата за свидетелствата за правоуправление, GSM-указателя на форума, данните за контакти през Skype и Facebook, темата за преброяването на ETZ-ките и информацията от личните профили на регистрираните потребители на форума.

Темите с кой какво кара са достатъчно разнообразни, обаче за общи пътувания и участия в мотосъбори и мотосрещи е важно кой кара мотоциклет с редовна регистрация (на негово име или с мълномощно на негово име), с минат технически преглед, с редовна застраховка Гражданска отговорност, платен годишен данък и притежава свидетелство за правоуправление от категорията А.

И още нещо - знам, че не бива да делим участниците в този форум по какъвто и да е признак, затова нека тази тема да не е само за MZ или Simson. Но все пак да личи кой с какво разполага, за да могат участниците, които ще публикуват тука информация за себе си и за своите моторетки да намират подходящи съфорумници, с които да покарат заедно, ако се появи такава възможност (това е най-вече заради разликата в скоростите за двете марки). Може да отбелязвате и регионите, в които се намират моторетките и докъде бихте могли да си позволите да пътувате с мотоциклет.

Надявам се тука всеки да намари подходяща компания за общи мотоприлючения, каквото например може да бъде едно пътуване до събора на марката MZ в Сърбия за 25-27 май 2012-та. Обаче съм сигурен, че и за притежателите на редовни Simson-ки ще има интересни предложения за съвместни пътувания и други мотомероприятия.

Аз самият съм на 42 години, карам ETZ251е със съвсем редовни документи и ще се радвам, ако тук ми се обадят желаещи да се срещнем където и да е на територията на България или в близката чужбина.

P.P. - Надявам се с времето все повече от участниците в нашия форум да могат да се включат точно в тази тема, защото вече са навършили необходимата възраст за книжки и са се сдобили с напълно изрядни моторетки.
mzrider
mzrider
Новак
Новак

Брой мнения : 47
Points : 75
Reputation : 16
Join date : 12.11.2010

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  Toecutter Сря 11 Апр 2012, 04:20

Аз съм първия желаещ first hihihihi
Toecutter
Toecutter
Спамер

Брой мнения : 1254
Points : 1308
Reputation : 19
Join date : 03.04.2011

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  mzrider Нед 15 Апр 2012, 15:36

Чудесно, че има желаещи, но информацията не е достатъчна!

Ghost Rider, познавам те лично и знам за какво става дума, но напиши нещо и за тези, които не те знаят, а биха се радвали да се запознаят с тебе и защо не, да покарате заедно. Напиши откъде си, какво караш, и дори предложи някакъв маршрут за обща моторазходка....
mzrider
mzrider
Новак
Новак

Брой мнения : 47
Points : 75
Reputation : 16
Join date : 12.11.2010

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  Toecutter Нед 15 Апр 2012, 16:17

Говирил съм с някои от форума запознавал съм се но уви след това само хули и обиди ча даже и псувни Затова не се натягам А с тебе може и по друг начин да си поговорим
Toecutter
Toecutter
Спамер

Брой мнения : 1254
Points : 1308
Reputation : 19
Join date : 03.04.2011

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  mzrider Нед 15 Апр 2012, 18:55

Ghost Rider, ако си толкова разочарован от участниците в този форум, може би въобще не трябва да публикуваш на това място... ама не вярвам, защото тогава ще излезе, че писането ти в тази тема е по-скоро спам, а не ми се иска да е така - по-добре напиши каква моторетка караш, откъде си и покани добронамерените участници от форума, които желаят и могат да ти бъдат равностойни (разбирай съизмерими) да се свържат с тебе, за да направите общи планове ... icon_wink
mzrider
mzrider
Новак
Новак

Брой мнения : 47
Points : 75
Reputation : 16
Join date : 12.11.2010

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  Петър Пейков Нед 15 Апр 2012, 20:24

Темата е добра, мотора ми не е с редовни документи, но ако някой има път насам, мога да го разведа из околностите, и да покараме заедно! Иначе съм от Широка лъка, област Смолян, телефона ми е 0878928493, скайпа ми е max_pp1, фейсбука ми е Петър Пейков https://www.facebook.com/profile.php?id=100000604015170 . Така че който има желание можем да се запознаем, иначе до сега се познавам с уважаемия mzrider
Мотоциклети с редовна регистрация 87626857

И също така с mitkosimsona
Мотоциклети с редовна регистрация 1768l
С удоволствие бих се запознал и с още хора от форума! icon_wink
Петър Пейков
Петър Пейков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 953
Points : 1055
Reputation : 97
Join date : 20.03.2011
Age : 28

http://www.shiroka-laka.com/

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  mitkosimsona Вто 17 Апр 2012, 20:31

Здравейте!Моя мотор също няма регистрация но ако някой има път насам или е наблизо може да дойде да се видим и да покараме заедно. Аз живея в Севлиево, Габровска област.
Скайпа ми е: ivan_eod телефона ми е- 882708554 а фейсбука ми е Dimitar Bedjev. Досега се познавам с уважавания Петър Пейков. Ще се радвам ако се запозная и с други хора от форума.

Мотоциклети с редовна регистрация 1768l
mitkosimsona
mitkosimsona
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 483
Points : 560
Reputation : 30
Join date : 19.08.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  ivan ivanov 1991 Вто 17 Апр 2012, 21:38

здравейте,моя симсон има регистрация,е имам някои данак за плащане и ми липсва застраховка ама си го карам из моята територия, живея в село Желю войвода,област Сливен,на някои споменавах че ше си преправям малко симсона,но се забавих доста и вече съм почнал,мотора ми е разхварлен и очаквам след някой ден да премина кам боядисване,стига да спре да вали. а иначе и аз ше се радвам да се запозная с някои от форума,и като има време да покараме :Hm
ето го номера, (малко е разглобен тука icon_wink ) http://runarsa91.snimka.bg/motorcycles/simson-s51b.670382.26928003
ivan ivanov 1991
ivan ivanov 1991
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 1032
Points : 1070
Reputation : 24
Join date : 09.05.2011
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  BaPHa Сря 18 Апр 2012, 01:47

Здравейте колеги казвам се Християн Божилов от Варна съм и много бих се радвал да се запозная с някой от форума.Мотора си го карам в с.Солник област Долни Чифлик...Номера ми е 0893463996 фейсбука ми е Християн Божилов
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000597361458
A ето това е мотора ми :)
Мотоциклети с редовна регистрация 026913783-big
Поздрави от ВаРНа!
BaPHa
BaPHa
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 741
Points : 943
Reputation : 83
Join date : 29.05.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  power56 Сря 18 Апр 2012, 01:55

Здравейте колеги ! Казвам се Теодор карам симсон с51б , напълно изряден с платени данъци и гражданска , и аз също имам М категория. От София съм и в София си живея.Симсона ми се намира насело , на 15км от Плевен по посока Ловеч - Бохот се казва.Ходя си там винаги когато мога и няма да откажа на никой колега от околноста да се срещнем ,запознаем ,повозим или пък да пийнем по бира.Без проблеми мога да ходя към Ловеч и около Плевен , но с мотопед не ми се обикаля България . На 16 години съм , ето ГСМ М-тел 0886327934 ,Глобул 0897297553 , Скайп -power56. ,фейсбук Teodor Valev https://www.facebook.com/profile.php?id=100000666366015&ref=tn_tnmn .Който има желание да се видим или повозин да пише или звъни :) , но можеби лятото ще е по-удобно защото сега си ходя само по за ден ,два . icon_wink icon_wink

П.П. Малко не е свързано с този форум , но в софия си карам изряден скутер също и ако има някой около софия или в софия с симсон или мз може да се видим когато иска Nazdrave_2
power56
power56
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 475
Points : 563
Reputation : 19
Join date : 06.03.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Мотоциклети с редовна регистрация Empty Re: Мотоциклети с редовна регистрация

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите