MZ i Simson
MZ  кросов N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
MZ  кросов N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MZ кросов

3 posters

Go down

MZ  кросов Empty MZ кросов

Писане  rdlegy Пон 30 Юли 2012, 00:18

Имам и мз 150 и незнам дали има забаци за него. Интересува ми да ми кажете дали има за мз 150 забак преден и заден сигурно, но да са за баири. Тоест искам преден малък заден голям. Това ми трябва да знам дали има и знаете ли как да улекотя мз 150 за да стане по за крос.Еми това е

rdlegy

Брой мнения : 13
Points : 21
Reputation : -2
Join date : 05.11.2011

Върнете се в началото Go down

MZ  кросов Empty Re: MZ кросов

Писане  Nikeca Пон 30 Юли 2012, 04:02

Колега само като смениш преден зъбак не означава, че мотора ти е кросов или става за крос. Само на външен вид ли ще го правиш кросов или и двигателя ще тунинговаш? Ето малко идеи... Повдигни го отпред и отзад, купи си един кросов калник, смени предния зъбак с по- малък ( не съм сигурен дали има, аз не съм срещал), махни цялата ел. инсталация (фарове, стопове, мигачи), сложи му една маска отпред, качи му ауспуха на високо, купи едно кросово кормило, сложи му таралежки... това ми хрумва сега, ако имаш повечко пари му направи нещо по двигателя. За тунинг на двигателя аз немога да ти помогна, но има колеги които могат. ;)
Поздрави!
Nikeca
Nikeca
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 217
Points : 257
Reputation : 13
Join date : 15.06.2012

Върнете се в началото Go down

MZ  кросов Empty Re: MZ кросов

Писане  rdlegy Пон 30 Юли 2012, 04:45

Ей омразна ми от такис кат теб ве. Питам дали някой знае дали има забак. И не съм казал, че ще стане кросов. Аман от професори. Спрете спама триите темата малко има в форума дет не са кат тоя професор келешори

rdlegy

Брой мнения : 13
Points : 21
Reputation : -2
Join date : 05.11.2011

Върнете се в началото Go down

MZ  кросов Empty Re: MZ кросов

Писане  extreme_rider Пон 30 Юли 2012, 04:53

абе ти хем искаш съвети, хем се правиш на интересен ... ми блъскай се сам щом така ще се държиш с колегите ...
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

MZ  кросов Empty Re: MZ кросов

Писане  Nikeca Пон 30 Юли 2012, 05:06

Така първо си оправи тона, след това се научи да пишеш и спри да спамиш в собствената си тема! Цитирам "... и знаете ли как да улекотя мз 150 за да стане по за крос." Олекотяването е вид тунинг все пак. От това "да стане по за крос" разбирам, че исакаш да го направиш по- кросово МЗ-то и съм ти споделил няколко идеи, не разбирам какъв е проблема...?!
Има една поговорка... С простия, прост не ставай. Смятам точно това да направя ;)
Съжелявам за спама!
Nikeca
Nikeca
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 217
Points : 257
Reputation : 13
Join date : 15.06.2012

Върнете се в началото Go down

MZ  кросов Empty Re: MZ кросов

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите