MZ i Simson
Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

5 posters

Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  Харабейшио Вто 12 Мар 2013, 00:09

Здравейте,съфорумници. Казвам се Боби.

Пиша ви във връзка с тазгодишния Национален събор на Трабант и Вартбург форума,който ще се проведе на 11 и 12 Май.Мястото тази година е къмпинг "Стринава" гр.Дряново със много добри условия.

Тъй като имаме "обща връзка" от IFA концерна,с колегите имаме удоволствието да ви поканим като събратя и да се получи един страхотен събор. Ще ни трябва и евентуална бройка хора,които ще дойдат.

За повече информация можете да погледнете темата при нас: Национален събор Трабант и Вартбург 2013

Ако имате въпроси - питайте ме,аз ще съм налице да отговоря.
Харабейшио
Харабейшио

Брой мнения : 8
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 19.10.2012

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  Петър Пейков Вто 12 Мар 2013, 00:14

Благодарим за оказаната чест! Надявам се да се включат фенове и от нашия форум, желая ви успех!!! icon_wink
Петър Пейков
Петър Пейков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 953
Points : 1055
Reputation : 97
Join date : 20.03.2011
Age : 29

http://www.shiroka-laka.com/

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  extreme_rider Вто 12 Мар 2013, 00:58

Колега добре дошъл сред нас, частта от двуколесни превозни средства от семейството IFA! Преди година може би ми се въртеше идеята за обща сбирка с останалата част от семейството двутактови немски машини, но така и не стигнах до реализация. Лично аз ще се радвам да присъствам и да представя частта двуколесни на събора, който организирате!
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  marcho_mz150 Чет 14 Мар 2013, 16:32

Това е много хубаво но за съжаление моя мотор няма да бъде готов до тогава. Пожелавам ви приятно изкарване.
marcho_mz150
marcho_mz150
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 243
Points : 265
Reputation : 21
Join date : 27.04.2010
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  Харабейшио Пет 15 Мар 2013, 06:54

Да благодаря за топлото посрещане.След време може и аз да съм пълноценен член на форума с такова от подписа ми icon_wink

Райдър,и за нас е чест,че ти ще си представител на двуколесните на този събор.Засега тебе ще те впишем първи.

Хайде и още хора да идват,стягайте машините.Съборите ни винаги са били интересни - всеки допринася с нещо за хубавата атмосфера,случват се и изненади в добрия смисъл.

Харабейшио
Харабейшио

Брой мнения : 8
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 19.10.2012

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Бройки

Писане  mzrider Нед 14 Апр 2013, 05:16

eclipsee_steering Бройте ме и мене! tourist

Много ми се искаше да дойда с Баркаса eclipsee_steering , но ще трябва да съм със ETZ-то biker - нищо и така ще съм от отбора на IFA! :)

P.P.
Ако някоя мома вземе да дойде с мене, и нея ли ще броим?
mzrider
mzrider
Новак
Новак

Брой мнения : 47
Points : 75
Reputation : 16
Join date : 12.11.2010

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  Харабейшио Вто 16 Апр 2013, 03:21

Прогрес! Естествено,нали всеки си взима по 1-2ма спътника със себе си.И ми стана интересно за този Баркас. Засега сте само вие 3мата (и Модератора)

В случай,че някой иска да дойде,но не може поради една или друга причина,в нашия форум има вече тема за съвместни пътувания.Идеята е който има място в неговото МПС да напише откъде е и да се уговорят да пътуват заедно.Тези,които търсят място също пишат.Все пак споделянето на "седалки" е практично и най-вече икономично в тези бурни времена.Вече един път направих тази инициатива и после имах да заделя и някой друг лев,също и пасажерите бяха на плюс. Mad

Ето линк към темата : http://forum.2tpower.com/viewtopic.php?f=30&t=5234

А във основната тема за събора има информация за къмпинг Дряново.
Харабейшио
Харабейшио

Брой мнения : 8
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 19.10.2012

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty за Барки

Писане  mzrider Сря 17 Апр 2013, 03:59

Баркасът е чисто нова придобивка - още е в ремонт и не е направил първото си пътуване. Дори не е ясно дали ще е готов за датата на срещата в Дряново. Затова нищо не може да се обещава относно пътуване с Барки, още повече за споделено пътуване. Крайната идея е този Баркас да бъде клубен автомобил на MZ_fanclub_Bulgaria. Ако обаче той не е в кондиция за крайната дата, ще се возя на старото ETZ icon_wink
mzrider
mzrider
Новак
Новак

Брой мнения : 47
Points : 75
Reputation : 16
Join date : 12.11.2010

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  Харабейшио Сря 08 Май 2013, 16:22

Хайде,колеги.Остават броени дни до събора.

MZ_Rider,ако искаш мога да пиша да пътуваш редом със колеги от Пловдив?Щото за модератора от Ловеч-ми там никой няма засега около него.И ако искате да спите на бунгала ми пишете да се свържа с къмпинга.

Другото - ако някой иска да дойде,но няма машина или има друг проблем,при мене все още има 2 свободни места.Аз тръгвам от София на 11ти Май сутринта.



Харабейшио
Харабейшио

Брой мнения : 8
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 19.10.2012

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  extreme_rider Пет 10 Май 2013, 17:33

Колега не се притеснявай, аз и без това ще съм с колата, не е проблем сам да съм, че мотора малко в ремонтни дейности отново, но ако има някой наистина в региона ми да се свърже с мен, сега ти пращам на лично телефона ми да го дадеш, че да не пътуват хората те сами Zasramen
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  Харабейшио Вто 14 Май 2013, 02:34

И така - събора приключи,както приключиха и изборите.Малко хора бяхме,но пак си прекарахме добре.Даже един немец-студент беше дошъл чак от Ерфурт,Германия за да уважи събора ни и естествено го посрещнахме подобаващо.Над 2000 км със Трабант 601 Комби.
Съжалявам само ако някой е бил засегнат или е видял тъмната страна на нашия клуб.
Ето на този етап снимки,по-късно ще има още снимки и видео. Снимки1
Благодаря на Тихомир и Ясен.
Харабейшио
Харабейшио

Брой мнения : 8
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 19.10.2012

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Рапорт даден!

Писане  mzrider Сря 15 Май 2013, 03:54

Наистина срещата на двата форума вече е в историята, но...

трябва да поправя колегата Хорабейшио относно представителите на форума за MZ и Simson - освен нашия модератор и администратор - Тихомир Личев от Ловеч и моя милост, на срещата присъствува и още един представител на форума - Божидар Начев от Плевен, който пристигна със своя нов мотоциклет от японска марка, така че вероятно по тази причина е останал неразбран icon_wink


На тази снимка, не особено ясно, се виждат и двамата - Extreme rider (Тихомир) и Darkmen (Божидар) - в най-десния край на снимката, около синия мотоциклет, че дори и mzrider (моя милост) някъде пред синьото бунгало icon_wink


Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург 030427429


А немският гост Томас от Ерфурт наистина беше забележителен! - на горната снимка е високият рус младеж с червена фланелка - разговаря пред синьото бунгало с mzrider и Хорабейшио, който пък е с гръб към камерата hihihihi


За гостът от Германия може да се напише отделен и много дълъг пост. Тук искам само да спомена, че освен дето е притежател на перфектен Трабант с цена повече от 5 хил. евро, с който е обиколил голяма част от Европа, човекът е намерил сам българския форум за Трабант и Вартбург и си е направил регистрация в него с помощта на преводача на Google. След това си е организирал така посещението в България, че престоят му тук да съвпада с датата на провеждане на самата среща.

Нещо подобно се опитах да направя и аз, като се свързах с някои момчета от форума, за които имах информация, че са от Габрово или Велико Търново, но те нямаха възможност да се присъединят към срещата.

Въпреки това мероприятието се превърна в малка, но много приятна международна IFA-среща в България, за което особена заслуга има именно колегата Хорабейшио, който ни даде информацията за подготовката, както и немският гост - Томас от Ерфурт, който направи срещата интернационална! first

P.P.

Трябва да отбележим, че Хорабейшио, който е от форума за Трабант и Вартбург, всъщност вече има регистрация и в нашия форум и че също се кани да закупи мотоциклет MZ ETZ 250, така че него можем да го броим за представител и на двата форума.




Последната промяна е направена от mzrider на Сря 15 Май 2013, 04:03; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : малка корекция, свързана с неправилната употреба на пълен и непълен член :))
mzrider
mzrider
Новак
Новак

Брой мнения : 47
Points : 75
Reputation : 16
Join date : 12.11.2010

Върнете се в началото Go down

Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург Empty Re: Покана за Национален събор на Трабант и Вартбург

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите