MZ i Simson
6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са: N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са: N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са:

2 posters

Go down

6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са: Empty 6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са:

Писане  mitio_pld Сря 22 Май 2013, 19:23

Симсон S51 Enduro 6V Електрон
Мигачите не светят релето не щрака, но клаксона свири добре.
въпроси:
1.Работещо ли е релето за мигачи (които не светят), когато клаксона минаващ през него работи?
2. Купил съм крушки 6V 10W - Проблем ли е, че не са 21W?
3. На първо или второ положение на контакт трябва да ги търся?
4. Работещият двигател нали не оказва при Електронното влияние на мигачи? Свалил съм резервоара и затова не мога да го запаля.

Дайте и съвети, моля!
От скоро съм с тази машина, а другата няма мигачи, така че съм новак в областта.
mitio_pld
mitio_pld
Новак
Новак

Брой мнения : 48
Points : 64
Reputation : 0
Join date : 04.04.2012
Age : 35

Върнете се в началото Go down

6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са: Empty Re: 6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са:

Писане  drifty Сря 22 Май 2013, 22:49

Би трябвало да имаш бушони, провери тях. Може релето ти да е наред. Не мисля, че крушките са проблем, дори така смятам, че ще свети с по-голяма интензивност (по-често). Търси ги на 2-ро положение на контактния ключ. Като не ти е запален двигателя, си точи ток от акумулатора, така че може и на спрян мотор да светят.

drifty
Редовен потребител
Редовен потребител

Брой мнения : 196
Points : 209
Reputation : 3
Join date : 02.02.2013
Age : 29

Върнете се в началото Go down

6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са: Empty Re: 6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са:

Писане  mitio_pld Чет 23 Май 2013, 03:53

Благодаря за отговора! друг ако има идеи да каже.
Ако е заминало релето ако вържа кабелите на двата му изхода директно, нали трябва да светят мигачите постоянно. Така да проверя дали е от него!? Бушона на акумулатора 8А е здрав, защото свирката работи. Другия Бушон (F3, 15) какво значи 15 Ампера ли? От къде по принцип ги купувате тези бушони?
mitio_pld
mitio_pld
Новак
Новак

Брой мнения : 48
Points : 64
Reputation : 0
Join date : 04.04.2012
Age : 35

Върнете се в началото Go down

6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са: Empty Re: 6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са:

Писане  drifty Чет 23 Май 2013, 03:57

Аз отивам в магазина за авточасти, обаче са стари бушони от соц времето още, застояли. Казаха ми, че вече не ги произвеждат.

drifty
Редовен потребител
Редовен потребител

Брой мнения : 196
Points : 209
Reputation : 3
Join date : 02.02.2013
Age : 29

Върнете се в началото Go down

6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са: Empty Re: 6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са:

Писане  mitio_pld Пет 24 Май 2013, 02:14

Мигачите се възстановиха/оправиха, че даже и сигнализационната лампа в километража мига с тях.
mitio_pld
mitio_pld
Новак
Новак

Брой мнения : 48
Points : 64
Reputation : 0
Join date : 04.04.2012
Age : 35

Върнете се в началото Go down

6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са: Empty Re: 6-та тема за мигачи! Имам конкретни въпроси , а те са:

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите