MZ i Simson
Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)  N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)  N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)

4 posters

Go down

Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)  Empty Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)

Писане  milenski Пет 24 Май 2013, 00:18

Здравейте .
Искам да попитам на колко примерно мога да изкарам книжка за 150кубика мотор ?
И който има книжка да ми обясни лесно ли е или трудно... Аз съм на 15г и си мисля още от сега да уча hihihihi hihihihi hihihihi
Малко съм пристрастен към моето ЕТЗ 150...

ПП : Аа... И забравих да питам каква категория е тази книжка и колко струва да се изкара. Също така и колко струва учебника или там както го наричат...
milenski
milenski
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 242
Points : 342
Reputation : 8
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)  Empty Re: Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)

Писане  drifty Пет 24 Май 2013, 00:26

По принцип зависи в каква школа отиваш. На мен лично 20-те часа обучение ми бяха напълно достатъчни - правех по 1 грешка на 20 листовки. Но баща ми все пак ме накара да прочета и правилника, който също ми дадоха от школата. На 16 можеш да изкараш книжка до 125 кубика мотор, а до колкото съм запознат, на 18 е до 350 кубика. Те сега променят постоянно тоя пуст закон, та не мога да съм сигурен, в това което ти казвам. А правилника се учи лесно, листовките също се взимат лесно. По-трудно е да прилагаш всичко научено на практика :)

drifty
Редовен потребител
Редовен потребител

Брой мнения : 196
Points : 209
Reputation : 3
Join date : 02.02.2013
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)  Empty Re: Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)

Писане  milenski Пет 24 Май 2013, 15:24

гадно... Buuuuuum имам 150кубика ...

пффф какво гадно време ... цяла седмица събирах пари за бензин cenzura cenzura и това cenzura време... Besen
Май няма да се кара тази съботаа.....
milenski
milenski
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 242
Points : 342
Reputation : 8
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)  Empty Re: Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)

Писане  Петър Пейков Съб 25 Май 2013, 01:35

Той бензина няма да се развали от една седмица стоене icon_wink

А колкото до темата ще почакаш още 3 годинки няма начин.
Петър Пейков
Петър Пейков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 953
Points : 1055
Reputation : 97
Join date : 20.03.2011
Age : 28

http://www.shiroka-laka.com/

Върнете се в началото Go down

Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)  Empty Re: Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)

Писане  sewoff Съб 25 Май 2013, 17:55

сега може да земеж за 50 кубика ноо на мен лично не ми пука че мога да карам до 50 кубика :))))

МОД: Следващото подобно ''градивно'' и ''грамотно'' мнение от твоя страна ще бъде изтрито!
sewoff
sewoff
Потребител
Потребител

Брой мнения : 144
Points : 161
Reputation : 3
Join date : 29.08.2012
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)  Empty Re: Малко въпроси относно книжка за големите мотори (над 50к.)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите