MZ i Simson
Продължение на темата ,,какво става с форума'' N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Продължение на темата ,,какво става с форума'' N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Продължение на темата ,,какво става с форума''

2 posters

Go down

Продължение на темата ,,какво става с форума'' Empty Продължение на темата ,,какво става с форума''

Писане  МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Вто 17 Сеп 2013, 20:17

Писане  Mad Max Today at 09:41

Първо, и трите ти теми са пуснати в грешни раздели. Двете от тях са пуснати в МЗ раздела. Можеш и сам да си ги изтриеш или поне номера и да не ти се обаждат. Можеш да ми пишеш ЛС. и да ти я изтрия, хора сме, имаме си личен живот, ходим на работа и прочие, не може денонощно да се виси във форума. Попринцип обръщам повече внимание на раздела "Купува-продава", но темите ти, не бяха пуснати там. Незначи, че за 1 ден като, не ти се изтрие една тема и вече никой, не си гледа работата. Щом не си върша работата си подавам оставката като Модератор, нека опълномощените лица от ръководството да я приемат!

__________________________________________________________________________________________________________________

Извинявам се,че пускам нова тема,но ти заключи темата без да ми дадеш право на отговор.Всички теми си ми бяха в правилните раздели,просто някой от колегите ти ги е преместил вместо да ги изтрие.И не беше 1 ден,а 4 .Няма защо да си подаваш оставката,след като само аз съм протестиращия.Не съм искал да обвинявам само теб,обвиних целия ви екип.Иначе си прав,че можеше да редактирам темата,за да махна номера,но наистина не се сетих,а и това не ви оправдава.icon_wink
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 347
Points : 449
Reputation : 25
Join date : 21.06.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Продължение на темата ,,какво става с форума'' Empty Re: Продължение на темата ,,какво става с форума''

Писане  extreme_rider Вто 17 Сеп 2013, 21:49

Момче стига си внисал раздор във форума и стига си пускал тема след тема, като не ти харесва никой не те е карал на сила да се регистрираш. Колегите модератори си вършат работата ПРАВИЛНО !!! това, че ТИ се чудиш за какво да капризничиш и че сте свикнали да ви тичаме за най-малкото подир гъзовете вие трябва да се замислите. Ако продължаваш с нападките към колегите и в частност към мен ще си изпросиш изгонване от форума. Оставки на колеги модератори без основателни причини НЕ ПРИЕМАМ ! Относно точно колегата MadMax гарантирам, че си върши работата съвестно и като цяло цялата модераторска бригада, всички от тези колеги лично съм ги подбирал за тези постове и мнението на само един човек от форума не може да ме накара да мисля, че нещата са както той ги казва.
Темата аз лично я заключвам този път !
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите