MZ i Simson
Спешно !!! N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Спешно !!! N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спешно !!!

2 posters

Go down

Спешно !!! Empty Спешно !!!

Писане  milenski Чет 03 Окт 2013, 01:49

Здравейте колеги!
Отскоро имам един скутер и не му разбирам само там на оная джаджа наречена вариатор...
Искам да питам какво масло се сипва там и какво масло се сипва в отделното резервоарче..
Това отделното резервоарче маркуча му отива към картера а на вариатора не знам какво да сипвам щото е сухо...
Казаха ми и на двете места 2Т ...Но не ми се рискува и искам да питам някой който има скутер и знае ...
Скутера е Ямаха Слидер 50куб.см. 2такта Hmmm 


П.П:
Аа... И някой ако също така може да ми каже щото предишния ми цилиндър беше втори шлайф и  един ушким разбира ми вика да си напрая центровка на вала...А ся новия ми цилиндър няма шлайф няма нищо чистак барсак кит (сегменти,бутало,цилиндър,глава..)
milenski
milenski
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 242
Points : 342
Reputation : 8
Join date : 08.05.2013

Върнете се в началото Go down

Спешно !!! Empty Re: Спешно !!!

Писане  balkanmaniq Съб 05 Окт 2013, 01:45

Колега мисля, че трябва да се позапознаеш малко с устройството на мотоциклета като цяло преди изобщо да наливаш каквото и да е. При вариатора на се налива НИЩО, той си работи на сухо, там дори капака не е хубаво уплатнен! Кажи къде е мястото за наливане, какво пише на него или качи снимка, така ще ти помогнем повече. Иначе, ако питаш за казанчето за масло под седалката-това е маслото, което се смесва с бензина и гори, то трябва да е 2Т
balkanmaniq
balkanmaniq
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 225
Points : 253
Reputation : 11
Join date : 17.06.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите