MZ i Simson
Гърмене от ауспуха  N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Гърмене от ауспуха  N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гърмене от ауспуха

2 posters

Go down

Гърмене от ауспуха  Empty Гърмене от ауспуха

Писане  unibasic Сря 30 Юли 2014, 18:16

Първо -интерсна случка ми се случи преди 2 седмици някъде,спирам до един магазин с моторедката и се заговорих с един познат.И се забавих 10 тина минути и ритам да паля неще към 10 тина пъти съм ритнал манивелата,явно са се събрали неизгорели пари в ауспуха и добре изгърмя чак заглушителя заедно с задната част на ауспуха,хвръкна на 5 метра и опръска една кола с маслко :) Голям смях беше събрах си железата и го изтиках до нас.
Та често си "гърми" по скоро изфущява такова,и това е само когато съм го карал да си загрее като орицата.
Та загрял ,спирам гася мотора и ритам веднага никакъв дерт,може сто пъти да си го паля и гася.
Но оставя ли го за 10 -15 мин,после трудно пали поне 5-6 ритания,и винаги след тез ритания извъщява и след това пали без никаъв пробелм и върви гиотере.
Та на какво може да се дължи това ? гърмене фъщене..в движение никога ама никога не е гърмял прекъсвал тракал и т.н ...... за симсоняк става въпрос.
Свещ каквато не трябва ли ? Карам с топлинно число 17 бриск,слагал съм и с 15 топлинно число пак бриск,пак си ги прави тея номера ... нормално ли е дз изпарява ли се тоя бенз ,в цилиндъра да е загрял какво става нз...някой ако има идея моля да сподели :)  thank_you
П.С. не гори масло от картера,а ми се сръва ,че доста си пуши с това скапано бездимно двутактово уж хубаво масло,по моя преценка м-10-д на приста си е сто пъти по добро.Дали не е от маслото?
unibasic
unibasic
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 210
Points : 273
Reputation : 5
Join date : 06.06.2012

Върнете се в началото Go down

Гърмене от ауспуха  Empty Re: Гърмене от ауспуха

Писане  naims50 Сря 30 Юли 2014, 20:44

Ауспуха чистил ли си скоро да не е запушен  Question 
naims50
naims50
Новак
Новак

Брой мнения : 32
Points : 46
Reputation : 0
Join date : 12.06.2014

Върнете се в началото Go down

Гърмене от ауспуха  Empty Re: Гърмене от ауспуха

Писане  unibasic Сря 30 Юли 2014, 21:47

В началото на сезона го изчистих.Забелязах че като го карах с м10д,имаше вътре твърд нагар,а сега с това маслко имаше като олио точно течност ,по скоро като мазут...дам трябва да го изгоря някой ден белким се оправи....
unibasic
unibasic
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 210
Points : 273
Reputation : 5
Join date : 06.06.2012

Върнете се в началото Go down

Гърмене от ауспуха  Empty Re: Гърмене от ауспуха

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите