MZ i Simson
Трудно потегля N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Трудно потегля N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Трудно потегля

4 posters

Go down

Трудно потегля Empty Трудно потегля

Писане  МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Нед 12 Окт 2014, 02:47

Здравейте, реших да пусна тази тема, за да ви чуя какво мислите за този проблем, който имам.Лично аз предполагам от какво е това, но знае ли човек, може и да не е от това. Значи мотора си работи идеално, без никакви проблеми. Има си мощтност, но при потегляне е много тромав. Смисъл ако потеглям нагоре му трябва доста повече газ от колкото е нужно, дори на равно не се изтрелва. Тръгнели вече мотора няма спирка hihihihi Аз си мисля, че е от съединителя. Прекалено мек е като го натискам, иначе дисковете са сменяни преди около 3000 хиляди километра, а ми се струва, че пружините са меки вече. Искам да питам ако сменя пружинтие дали ще се оправи и какво ще стане ако махна по един феродов и един огледален диск ???
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 347
Points : 449
Reputation : 25
Join date : 21.06.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Трудно потегля Empty Re: Трудно потегля

Писане  spongi Пон 13 Окт 2014, 00:02

Със сигурност е от съединителя, но дали е от износени дискове или от лошо регулирана вилка не мога да кажа. Под лошо регулирана вилка имам в предвид вилката за която е захванато жилото посредством което се предава натиска върху оста. Същата трябва да стои хоризонтално, а това се регулира посредством болтче в самата нея. Иначе махането на дискове каквито и да са най-много да задълбочиш проблема.
spongi
spongi
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 770
Points : 878
Reputation : 37
Join date : 24.09.2009
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Трудно потегля Empty Re: Трудно потегля

Писане  МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Пон 13 Окт 2014, 01:12

Ясно icon_wink А да попитам възможно ли е да е от това, че едната от тези пръчици(не знам как се казватhihihihi ) Говоря за тези,които влизат в оста, а посредата между тях има топче. Та тази дългата пръчка е малко крива и се забелязва как върти накриво.Опитвал съм се да е изправя ама не можах, чак сега се сещам за това. Какво мислите ?
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 347
Points : 449
Reputation : 25
Join date : 21.06.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Трудно потегля Empty Re: Трудно потегля

Писане  suzuki600 Пон 13 Окт 2014, 01:17

Били оточнил точно закоя вилка става въпрос и откое болче се реголира зада стои хорезонтално

suzuki600
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 85
Points : 110
Reputation : 1
Join date : 16.08.2014

Върнете се в началото Go down

Трудно потегля Empty Re: Трудно потегля

Писане  spongi Пон 13 Окт 2014, 01:32

осите трябва да са идеално прави, иначе опира в кухината на вторичния вал. Колкото до вилката не можеш да я сбъркаш, на нея се захваща жилото са съединителя hihihihi
spongi
spongi
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 770
Points : 878
Reputation : 37
Join date : 24.09.2009
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Трудно потегля Empty Re: Трудно потегля

Писане  terexe Пон 13 Окт 2014, 04:09

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД написа:Здравейте, реших да пусна тази тема, за да ви чуя какво мислите за този проблем, който имам.Лично аз предполагам от какво е това, но знае ли човек, може и да не е от това. Значи мотора си работи идеално, без никакви проблеми. Има си мощтност, но при потегляне е много тромав. Смисъл ако потеглям нагоре му трябва доста повече газ от колкото е нужно, дори на равно не се изтрелва. Тръгнели вече мотора няма спирка hihihihi Аз си мисля, че е от съединителя. Прекалено мек е като го натискам, иначе дисковете са сменяни преди около 3000 хиляди километра, а ми се струва, че пружините са меки вече. Искам да питам ако сменя пружинтие дали ще се оправи и какво ще стане ако махна по един феродов и един огледален диск ???

Колега със сигурност не е от съединителя, най вероятно центровката да е на леко закъснение, тогава нямаш достатъчно мощност, особено на баири. Другото което се сещам, не-добра гориво въздушна смес.
Това мисля, нека още колеги си кажат мнението. icon_wink
terexe
terexe
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 232
Points : 265
Reputation : 9
Join date : 06.09.2011
Age : 47

Върнете се в началото Go down

Трудно потегля Empty Re: Трудно потегля

Писане  МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Пон 13 Окт 2014, 06:26

Е как ще е от центровката като си има убийствена мощтност? В баири на всякъде си излиза без проблем, просто ми потегляне(дори и на равно се усеща) как сякаш нещо го забавя. След като тръгне вече си върви нормално дори и да е голям баир hihihihi
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 347
Points : 449
Reputation : 25
Join date : 21.06.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Трудно потегля Empty Re: Трудно потегля

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите