MZ i Simson
Simson S51 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Simson S51 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Simson S51

2 posters

Go down

Simson S51 Empty Simson S51

Писане  nofear77 Вто 19 Сеп 2017, 21:33

Здравейте, колеги! Карам Simson S51 Enduro. Имам следните два проблема и ще съм много благодарен, ако ми помогнете. Преди няколко дни както си карах моторетката и изведнъж почна да се дави при определени обороти.Понеже бях далеч от вкъщи, докато се прибера почна да го прави постоянно и не вадеше пушек от ауспуха, и от време на време препукваше (едва се прибрах moto ). Веднага свалих ауспуха и го изчистих. Карах един, два дни и пак същата история.Смених свеща, покарах малко и взе да хълца, сложих на резерва, защото нямах много бензин и след около 400-500 метра, пак същото. Сега ще сваля карбуратора, за да го изчистя.Ако проблема не е в него, къде може да е?Другият проблем е следният, настъпи пролет и реших да вадя моторетката, добре, но при първото ритане манивелата не се върна hmm . Свалих капака и видях, че се е скъсала пружината, купих нова и баща ми с един негов познат, който ''разбирал'' от Симсон-та я сменили. И оттогава скоростите взеха да се връщат много трудно, почти винаги влиза в междинна и трябва още едно леко натискане, за да влезе. Причини за проблема със скоростите?

nofear77

Брой мнения : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 15.08.2015

Върнете се в началото Go down

Simson S51 Empty купи си качествена свещ, изчисти въздушния филтър

Писане  pavlinpp Сря 14 Мар 2018, 12:44

сменяй маслото поне един път годишно заедно със свеща и зареждай хубав бензин, почиствай профилактично ауспух, карбуратор, въздушен филтър поне един път в годината - да речем като завали сняг, и няма да прави проблеми..
pavlinpp
pavlinpp

Брой мнения : 12
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 15.01.2011
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите