MZ i Simson
Помощ с избор на мотоциклет N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Помощ с избор на мотоциклет N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Помощ с избор на мотоциклет

3 posters

Go down

Помощ с избор на мотоциклет Empty Помощ с избор на мотоциклет

Писане  Hard-Target Пон 14 Ное 2011, 21:35

Здравейте, в момента имам скутер 50цц и съм много доволен от него. Много се колебая дали да го продавам и да си взема МЗ или друг скутер 250cc+. До сега съм карал само ИЖЕ 350 2Т и не беше трудно. Специално за МЗ-та ме интересува дали ще има части след години, защото мисля това да карам доооста години. Ще го използвам градско и да си ходя до село. Може и на по-далечни разтояния (отиване и връщане най-много 200км). Не искам да ми гори много. Споменавам това, защото искам да ми препоръчате коя кубатура да избера 150,250,251? Аз лично съм се спрял на 150. Не ми трябва да върви с 200. Да поддържа около 100км са ми достатъчни. Посъветвайте ме какво да правя и моля кажете всичко за тия МЗ-ти, което трябва да знам. Относно скутера нямам проблеми. Знам, че са удобни за по-дълъг път. И вървят прилично. Поддръжката им не е трудна. Не знам каква максимална скорост развиват 250 кубиковите, но за 150 знам, че 130 (може и малко повече) си ги развиват. Знам, че имам подобна тема, но тази е малко по-различна ;).

Hard-Target

Брой мнения : 12
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 18.08.2011

Върнете се в началото Go down

Помощ с избор на мотоциклет Empty Re: Помощ с избор на мотоциклет

Писане  Mad Max Вто 15 Ное 2011, 04:34

Ами какъв съвет да ти дам колега, каквото на теб ти се кара това си вземи. ЕТз 150 е най - добрия вариант от всички ЕТЗ като разход и качество. Ама не очаквай да държи 100... Скутер 250, ще е съвременен, доста по - нов и ще върви прилично. Общо взето това е, каквото ти е на сърце. 251 вече може да държи 100тина. :) ЕТЗ не е със скъпо обслужване, даже почти никакво, скутерите и те не са лами.
Mad Max
Mad Max
Модератор
Модератор

Брой мнения : 846
Points : 904
Reputation : 75
Join date : 19.10.2009
Age : 31

http://www.stihl.bg

Върнете се в началото Go down

Помощ с избор на мотоциклет Empty Re: Помощ с избор на мотоциклет

Писане  Toecutter Вто 15 Ное 2011, 04:45

МЗ ЕТЗ 251 са стари мотори като за тебе но са добри като за мене Защото те бяха по нашето време опитаи ги ще ти харесат
Toecutter
Toecutter
Спамер

Брой мнения : 1254
Points : 1308
Reputation : 19
Join date : 03.04.2011

Върнете се в началото Go down

Помощ с избор на мотоциклет Empty Re: Помощ с избор на мотоциклет

Писане  Mad Max Вто 15 Ное 2011, 15:42

Съгласен съм колега, че са прекрасни мотоциклети. Красиви, здрави и надеждни, това е за мен ЕТЗ. Но има хора, които ги мислят за стари бараки, без да са ги виждали отблизо дори. Колегата ако си вземе ЕТЗ и си го пази и гледа ще го откара много. Важното е в какво състояние го купуваш. Какъвто и мотоциклет да избереш гледай да е в максимално оригиналния си вид и по възможност на малки километри. icon_wink
Mad Max
Mad Max
Модератор
Модератор

Брой мнения : 846
Points : 904
Reputation : 75
Join date : 19.10.2009
Age : 31

http://www.stihl.bg

Върнете се в началото Go down

Помощ с избор на мотоциклет Empty Re: Помощ с избор на мотоциклет

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите