MZ i Simson
Проблем с съединителя на Симсон С51 - Page 2 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Проблем с съединителя на Симсон С51 - Page 2 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблем с съединителя на Симсон С51

+6
dezko
power56
extreme_rider
n1k3
Toecutter
deskoslav
10 posters

Go down

Проблем с съединителя на Симсон С51 - Page 2 Empty Re: Проблем с съединителя на Симсон С51

Писане  dezko Пет 08 Мар 2013, 16:54

Еми колеги ясно ми е какви ще са последиците ако е отишла при скоростите,но за да я намеря трябва да пръсна целия двигател,а и много ме съмнява,че последния майстор,който ми оправи мотора е забравил да сложи тая гайка! Така,че мисля да не я търся... icon_wink icon_wink cenzura Съдя,че гайката е забравена при последния ремонт по това,че когато си взех мотора още на 1-я изминат километър съединителя се прецака!А ако е била сложена гайката според мен няма как толкова бързо да падне... Biri4ka
dezko
dezko
Новак
Новак

Брой мнения : 47
Points : 53
Reputation : 0
Join date : 01.04.2012
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Проблем с съединителя на Симсон С51 - Page 2 Empty Re: Проблем с съединителя на Симсон С51

Писане  balkanmaniq Пет 08 Мар 2013, 21:44

Или не е била сложена, или не е била стегната, което е по-лошо! Аз на твое място бих свалил двигателя, източил маслото и отворил левия капак. Ако там няма нищо и при разклащане не се чуе да дрънчи можеш да си относително спокоен. Отварянето на симсонков двигател не е нещо сложно и става за максимум един ден! Което за мен е по-добре от 200-300лв ремонт в неизвестен момент.
balkanmaniq
balkanmaniq
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 225
Points : 253
Reputation : 11
Join date : 17.06.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите