MZ i Simson
Електронен оборотомер? N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Електронен оборотомер? N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Електронен оборотомер?

2 posters

Go down

Електронен оборотомер? Empty Електронен оборотомер?

Писане  Xxeon Пон 08 Дек 2014, 20:37

Здравейте!
Та Реализирам проект за електронно реле за мигачи и за сега що годе става,ама не е готово.Та покрай това реле ми хрумна идеята за електронен оборотомер на симсончицата.Схеми колкото искаш,части колкото искаш,ама всичко на 12 волта.Та идеята ми е следната-3 или 4 или 5 диода колкото си пожелаете се връзват и чисто хипотетично при нормални обороти светия първия диод при по-високи обороти,втория,после третия и така.И започва сложнотията.По принцип електронните оборотомери дето се продават са 12 волтови за настройка на цилиндрите 4,6,8 ала бала тактовете на двигателя,брой прекъсвачи,честота на въртене на вала,честотата на ел. сигнал за оборотомера.Ето една примерна схема http://szocimotoros.hu/hu/tuningfejlesztes/8 .До колкото си спомням мисля че оборотомера от лада би трябвало да стане тъй като вътре имаше едно бутонче ако не се лъжа.Чакам вашите мнения да измислим нещо по така! icon_wink
Xxeon
Xxeon
Редовен потребител
Редовен потребител

Брой мнения : 164
Points : 195
Reputation : 3
Join date : 26.03.2013
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Електронен оборотомер? Empty Re: Електронен оборотомер?

Писане  Xmiro Пон 22 Дек 2014, 02:46

Ако на някой му се занимава да си превежда http://szocimotoros.hu/hu/tuningfejlesztes/8
Xmiro
Xmiro
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 30.11.2013
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите