MZ i Simson
Контактен ключ или как да го побългарим?  N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Контактен ключ или как да го побългарим?  N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Контактен ключ или как да го побългарим?

3 posters

Go down

Контактен ключ или как да го побългарим?  Empty Контактен ключ или как да го побългарим?

Писане  rebelresistance Пет 17 Апр 2015, 03:48

Здравейте,
Искам да разбера как работи контактният ключ на симсон С50. Какъв му е принципа и кой клеми на кое положение снажда? Идеята ми е да си сложа главен ключ с патрон и да го разкарам този който е на мотора,понеже сдухал.

rebelresistance

Брой мнения : 10
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 01.04.2014

Върнете се в началото Go down

Контактен ключ или как да го побългарим?  Empty Re: Контактен ключ или как да го побългарим?

Писане  Xxeon Пет 17 Апр 2015, 23:16

Има доста теми изписани с такава информация но все пак,ето ти 2 схеми с тях ще разбереш най-добре.Цък Цък
Xxeon
Xxeon
Редовен потребител
Редовен потребител

Брой мнения : 164
Points : 195
Reputation : 3
Join date : 26.03.2013
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Контактен ключ или как да го побългарим?  Empty Re: Контактен ключ или как да го побългарим?

Писане  rebelresistance Съб 18 Апр 2015, 08:07

Благодаря,но схемите съм ги гледал и пак не ми става ясно при положенията на ключа кои клеми са снадени? И каква е разликата в положенията?

rebelresistance

Брой мнения : 10
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 01.04.2014

Върнете се в началото Go down

Контактен ключ или как да го побългарим?  Empty Re: Контактен ключ или как да го побългарим?

Писане  Miro911 Пон 11 Май 2015, 03:07

Контактен ключ или как да го побългарим?  S50b1 Контактния ключ е посредата и на тази схема се вижда на 4-те степени на ключа кое се свързва! Ако я проследиш ще видиш !! icon_wink На схемата ключа е изключен !! Ако не ме разбраш пиши !! :D
Miro911
Miro911

Брой мнения : 12
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 11.05.2015
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Контактен ключ или как да го побългарим?  Empty Re: Контактен ключ или как да го побългарим?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите