MZ i Simson
ПРЕДНИЦА ЕТЗ 150 ? РЕВИЗИЯ  N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
ПРЕДНИЦА ЕТЗ 150 ? РЕВИЗИЯ  N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРЕДНИЦА ЕТЗ 150 ? РЕВИЗИЯ

2 posters

Go down

ПРЕДНИЦА ЕТЗ 150 ? РЕВИЗИЯ  Empty ПРЕДНИЦА ЕТЗ 150 ? РЕВИЗИЯ

Писане  a4kata96 Пет 16 Окт 2015, 03:52

Здравейте :) Предстои ми да се занимавам с предницата на Мз-та защото идва зима и трябва нещо да се прави а цяло лято ми хлопа предницата на всяка по-голяма повдигнатинка,дупка и ори при по-рязко даване на газ на първа и втора скорост... просто предницата ми най-вероятно няма никакво масло в нея и се разгъва до край ? Аз поне така си го обяснявам не съм я разглобявал до сега но явно трябва.Така де въпроса ми е -може ли някой от колегите да ми помогне със снимков материал или информация как се случва тази операция ? И да попитам понеже знам,че има пружини и съм чувал че ги сменят със такива от етз-250 били по-твърди,това така ли е ? Купил съм си един комплект който се води ремонтен за предница има някакви гарнитурки и мисля че другото са успокоители за масло но не съм сигурен дали е така.. Ще бъда много благодарен някой да ми изкаже някакво мнение и опит.Благодаря предварително ;)

a4kata96

Брой мнения : 14
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 03.04.2014

Върнете се в началото Go down

ПРЕДНИЦА ЕТЗ 150 ? РЕВИЗИЯ  Empty Re: ПРЕДНИЦА ЕТЗ 150 ? РЕВИЗИЯ

Писане  Xmiro Пет 16 Окт 2015, 04:04

Колега вместо пускане на теми може да се ползва търсачката на форума или гугъл ето какво намерих аз:
https://www.google.bg/search?q=mz+150+front+shock&espv=2&biw=1280&bih=909&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI_JHMqqLFyAIVw48sCh0DvQPm#imgrc=mGQuhxvIluE6yM%3A
Xmiro
Xmiro
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 30.11.2013
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите