MZ i Simson
възмутени ли сте аз да  - Page 2 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
възмутени ли сте аз да  - Page 2 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

възмутени ли сте аз да

+12
toli_fox
ivan ivanov 1991
PaLMaL
Петър Пейков
svetliosb
Nikolay_pz
simson__s50
Dichev
Toecutter
Mad Max
Afda
monster18
16 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

възмутени ли сте аз да  - Page 2 Empty Re: възмутени ли сте аз да

Писане  monster18 Вто 21 Фев 2012, 12:49

Да така е, че заради спойлерите имат хубав вид. icon_wink



Последната промяна е направена от monster18 на Нед 04 Мар 2012, 04:47; мнението е било променяно общо 1 път
monster18
monster18
Спамер

Брой мнения : 1057
Points : 1248
Reputation : 5
Join date : 21.11.2010

Върнете се в началото Go down

възмутени ли сте аз да  - Page 2 Empty Re: възмутени ли сте аз да

Писане  power56 Нед 04 Мар 2012, 02:48

Колеги аз имам и скутер ,но по старичък и много запазен , хубава марка е здрав е и си върви .Наскоро се налагаше да свалям пластасите и наистина като видях на какво се возя ме хвана страх за безопастноста ми hihihihi hihihihi наистина има хубави скутери по за 1500-2000лв 70цц с какви ли не глезотий и тунинги , но симсона с 70цц и 17 зъба ги прави разноглед hihihihi hihihihi просто като удариш 2ра и видиш как изостава ямахата ти се пълни душата icon_wink ,а както каза колегата с симсона на всякъде заведения ,разходки , само на даскало немога с него защото не е при мен cenzura cenzura , а за китайците наскоро един приятел си взе 75кубика 4 такта водно ала-бала и ми вика на мене от коя ферма сам си изкарал скутера , понеже 93-та си е наистина на годинки и му предложих да се пробваме на някой булевард из софия на по 20лв hihihihi hihihihi hihihihi и резултата беше че 1 седмица си зареждах скутера с неговите пари , така че наистина са неудобни за возене , но се свиква :)
power56
power56
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 475
Points : 563
Reputation : 19
Join date : 06.03.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

възмутени ли сте аз да  - Page 2 Empty Re: възмутени ли сте аз да

Писане  Nikeca Нед 22 Юли 2012, 21:31

И аз немога да разбрера, хората гледат само външността. Аз лично дори на външен вид не се кефя на скутери. Симсона си има душа и невероятна външност, която според мен все още е актуална ;). Моя Симсон е на 33 години и върви без проблеми смея да твърдя, че това само по себеси говори колко са издражливи тези машиинки :). А хлапетата, които се гъзарят с китайските си скутерите им викам, че е по добре да карат тоалетните си чинийй :Д:Д:Д, защото изглеждат по същия начин.
Това е от мен. Ценете класиката! :)
Поздрави!
Nikeca
Nikeca
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 217
Points : 257
Reputation : 13
Join date : 15.06.2012

Върнете се в началото Go down

възмутени ли сте аз да  - Page 2 Empty Re: възмутени ли сте аз да

Писане  mitkosimsona Сря 22 Авг 2012, 04:57

Аз лично също много се дразня от такива скутери и от хората които казват че симсона едва ли не не струва,но всички те грешат.Един мой съученик по цял ден си приказваме за моторите и все иска да ми каже как неговия китайски скутер чисто нов ще минава симсона. Лично аз тези "таборетки" не ги харесвам. Не могат нито да вървят колкото симсона, нито да издържат толкова време.Ще дам един пример: Преди време на един мой приятел брат му имаше чисто нов китайски скутер.Взе го за "голяма" според мен цена от 2000лв. Така скутера не съм го карал, но от приятеля ми знам че с 2 човека прави 80 и то с доста голям зор при малко надолнище hihihihi hihihihi hihihihi Та този скутер беше добре само 1 лято.Забравих да спомена, че го караха само 2 години. На 2 "мотора" започна да прави проблеми и да пали трудно. Не знам какво му се е случило, но от толкова опити да върви и проблеми двигателя блокира. Вече повече от 3 години стои на двора непокрит с нищо на дъжд и сняг без да е правено нищо след блокирането на двигателя. Моя симсон го карам от около 3 години вече.Когато го получих беше след основен ремонт и повечето( да не кажа почти всички) части бяха сменени от баща ми. Беше със шлайфано бутало и цилиндър.За тези години мотора се разработи и върви екстра.Не съм имал проблеми с него, няколко пъти съм сменял свещи и му е правена центровка за това време 1 2 пъти.Мотора е много добре дори не е правил никакви проблеми скоро (направо се зачудих какво му става hihihihi hihihihi ) Както и да е искам да кажа, че скутера не може както се казва да стъпи и на малкия пръст на симсона. И затова, когато виждам хора със скутери не им обръщам внимание, ако започнат да говорят против симсона, напротив направо им се смея icon_wink icon_wink Един мой съученик от село се правеше с неговия скутер Ямаха бил много добър, вървял навсякъде.Отидохме на един черен път( силно казано) скутера едвам пъплеше.Даже му се откъртиха пластмасите отдолу hihihihi hihihihi hihihihi
Оттогава насетне този вече не иска да кара с мен, дори като започнем да говорим за мотори отклонява темата, защото се сеща какво се случи hihihihi hihihihi
Поздрави
mitkosimsona
mitkosimsona
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 483
Points : 560
Reputation : 30
Join date : 19.08.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

възмутени ли сте аз да  - Page 2 Empty Re: възмутени ли сте аз да

Писане  DKW Нед 17 Мар 2013, 00:05

знам че темата е доста стара но нe се сдържах.

https://www.youtube.com/watch?v=YKg7S89UaE0


https://www.youtube.com/watch?v=vo6HQxG-10M
DKW
DKW
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 200
Points : 261
Reputation : 5
Join date : 03.03.2013

Върнете се в началото Go down

възмутени ли сте аз да  - Page 2 Empty Re: възмутени ли сте аз да

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите