MZ i Simson
Срещи N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Срещи N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Срещи

+6
konstantin
0nyx
extreme_rider
sharkylx
Nedko_vn
stenli685
10 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Срещи Empty Срещи

Писане  stenli685 Пон 25 Яну 2010, 22:40

През миналите години не се осъществи никаква среща от страна на симсон форума..

Аз понеже вече съм със скутер не ми пречи да дам някоя идея да се видим...освен ако не ме отхвърлите Zasramen

Имам предложения за Пазарджик, Пловдив и София...

Аз мога да отскоча най далече до Пловдив понеже пежото не ми позволява повече...

Дайте дати идеи и т.н..да се разберем още от сега та като се постопли времето (Март Април и т.н) да направим симсон среща...


За тези който не ме помнят - stoqn_simson icon_wink

Давайте идеи за Дати и евентуално за други градове..


Поздрави, Стоян

stenli685
Новак
Новак

Брой мнения : 22
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 28.09.2009

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  Nedko_vn Пон 25 Яну 2010, 23:13

Абе Стояне, на какви срещи ще ходиш с тази самоходна тоалетна, като най-далечната ти дестинация е Пловдив hihihihi hihihihi hihihihi Я се качи пак на симсона и си лъзгай из родните пътища с него moto .
Шегувам се. Ти си част от този форум(наследник на предишния). Сещам се и за още едно момче от стария форум, което скочи на пластмасов моноблок, от твоя край(Около Пловдив, ако не се лъжа). Той също беше активен в стария форум. Бая железария беше събрал у тях. Симсон, Стела с двигател от балканче и т.н. Предполагам, че се сещаш за кого говоря. Той също е членувал в този(стария) форум.
Както и да е, това със срещите е дъвкано доста, но дай си и ти идеите. Сещаш се, че ще имаш посещение от Ловеч. Ловеч-Южна България. Тъй като твоята тоалетна, не може да се предвижва на големи разстояния, човека пали СИМСОНА и потегля към тебMad . Това ми звучи като Мехмед(или както там се казваше) и планината. funny funny funny
Nedko_vn
Nedko_vn
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1187
Points : 1800
Reputation : 128
Join date : 09.08.2009
Age : 54

https://bgsimsonimz.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  stenli685 Пон 25 Яну 2010, 23:24

Недко така е...за по далече ме е страх...а и да недай си боже ако се развали не мога да го оправям на сред пътя..не е като симсона :D

Иначе да очаквам ви с нетърпение и теб и Тишо...

А за Страков ли..ми да той ни напусна и т.н макар че ако му кажа че евентуално ще се събираме няма да откаже..Точен е!

Дайте градове и дати за срещи...

stenli685
Новак
Новак

Брой мнения : 22
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 28.09.2009

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  sharkylx Вто 26 Яну 2010, 01:55

С удоволствие бих се присъединил към срещата , но ... проблема е там че ще мога да взема книжка Април месец , но тогава ще взема Б категория , a по късно А (в момента нямам пари и за двете на куп , но до тогава може да измисля нещо) .
Според мен причината да нямаме осъществена среща е в това, че голяма част от потребителите на форума нямат книжки , документи на мотора , застраховки и тн ... също така факрор са родителите на въпросните лица .

Предлагам всеки потребител на форума , който има възможност да присъства на това събитие , нека се обади в тази тема .

Пример :

Име : Калин Петров
От : Тръстеник(Област - Плевен) (нужно е за да определим място на срещата на г/д еднакво разстояние за всички)
Книжка : Нямам(Би трябвало да взема Април месец) (вие също напишете ако ще вземете скоро)
Допълнително : (Тук можете да ни кажете нещо допълнително ! Пример "Юни месец съм в командировка :D"

Ако ви харесва идеята , използвайте горепосочения пример Zasramen .
sharkylx
sharkylx
Потребител
Потребител

Брой мнения : 135
Points : 195
Reputation : 3
Join date : 20.09.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  extreme_rider Вто 26 Яну 2010, 02:15

значи моята идея е да се направят 2 збирки на различни дати - едната за южна България , другата за северна България като двете са на различни дати за да могат които искат и имат възможност да присъстват и на двете като и за двете датите да са уговорени така че да са удобни на всички . Пък който с каквото ще да идва ако ще идва - примерно може да се съберете няколко човека и примерно някой който има кола и книжка и да дойдете - първите няколко срещи ще са така със сигорност докато си оправят документалната част тези който имат проблеми с нея и докато вземат шофиорски книжки тези който нямат :)
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  sharkylx Вто 26 Яну 2010, 03:49

Подкрепям идеята ти и със сигорност ще дойда с колата поне една от двете срещи :) . Все пак е добре хората които са близо до срещата да дойдат с моторите но ... както каза ти в първите срещи ще е така :) .
sharkylx
sharkylx
Потребител
Потребител

Брой мнения : 135
Points : 195
Reputation : 3
Join date : 20.09.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  Nedko_vn Вто 26 Яну 2010, 03:59

С мотора съм и на двете срещи. Ще е компромис от моя страна да тръгна на път без лукса и климатроника, но е за идеята и ... hihihihi Надявам се да няма отново издънки и да се съберем повечко хора. Предното лято правих такъв компромис и не съжалявам. Поне с един от съфорумниците се запознах на живо(въпреки, че повода беше друг). Да се надяваме, че ще има още сериозни хора. Дано да насрочим датите на време, че всеки заинтересован да си направи сметка на време. Това е сериозно мероприятие и изисква сериозно отношение. Може би ще е първото събитие за феновете на двете марки.
Nedko_vn
Nedko_vn
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1187
Points : 1800
Reputation : 128
Join date : 09.08.2009
Age : 54

https://bgsimsonimz.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  stenli685 Сря 27 Яну 2010, 23:35

Точнооо така...

Значи книжка най-вероятно ще взема Март-Април...

Мисля че вече след Април е добре да се направи една среща...!

stenli685
Новак
Новак

Брой мнения : 22
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 28.09.2009

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  0nyx Чет 28 Яну 2010, 00:03

+1 само да сте някаде около Пловдив,СтараЗагора,Казанлък,Хасково.. Hmmm феруари почвам М категория за колко време е готова? ..
0nyx
0nyx
Потребител
Потребител

Брой мнения : 101
Points : 158
Reputation : 7
Join date : 26.01.2010
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  konstantin Чет 28 Яну 2010, 00:27

Ето тук е писано бая по въпроса - https://bgsimsonimz.forumotion.net/forum-f7/topic-t163.htm icon_wink
2 седмици са ти листовките (подготвяне) после изпит вътрешен, след 1 седмица външен (3 седмици до сега). Подаване на документи в КАТ (многооо чакане по опашки) и чакане да ти я издадът 1 месиц или по-малко, зависи за колко ще платиш. Абе г/д 2 месеца ще се влачиш ;)
konstantin
konstantin
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 370
Points : 502
Reputation : 11
Join date : 10.08.2009
Age : 31

http://www.simson.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  sharkylx Чет 28 Яну 2010, 00:37

Явно има доста хора които ще вземат книжки г/д Април месец(включителнои аз) . Предлагам една от двете срещи да е в края на Април или началото на Май .
sharkylx
sharkylx
Потребител
Потребител

Брой мнения : 135
Points : 195
Reputation : 3
Join date : 20.09.2009
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  0nyx Чет 28 Яну 2010, 00:43

на 1-2 май падат се събота и неделя .. може да взема с мен още фенчета най-много 5-6 biker другото от вас Hmmm знам една чудесна писта .. на 5 км от Първомай,по някой път се събират там biker
0nyx
0nyx
Потребител
Потребител

Брой мнения : 101
Points : 158
Reputation : 7
Join date : 26.01.2010
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  extreme_rider Чет 28 Яну 2010, 01:50

така да си кажа и аз мнението :) според мен едната збирка да е в Пловдив (за южна България) , а другата във Велико Търново (за северна България) като и двете да са по посредата на лятото (юни или юли месец) защото тогава все пак се ползват отпуски от тези който работят :) но ако не сте съгласни казвайте :)
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  0nyx Чет 28 Яну 2010, 02:00

няма проблем само да уточним дата . пак от време на време може да пускам някоя тема за разходки .. icon_wink
0nyx
0nyx
Потребител
Потребител

Брой мнения : 101
Points : 158
Reputation : 7
Join date : 26.01.2010
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  stenli685 Пет 29 Яну 2010, 23:39

Ей аз взех че писах на шега то стана сериозно..

На вас пръст да ви дадът вие цялата ръка ще отхапете... :lol:

Нека да дойде Март месец и ще уточним дата за срещите едната в Пловдив другата във Велико Търново и такаа...

Поздрави!

stenli685
Новак
Новак

Брой мнения : 22
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 28.09.2009

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  Nedko_vn Съб 30 Яну 2010, 00:08

Само да вметна, че месец май не е най подходящ за мен от поради редица причини. Ще спомена само най-главната. В който и град да се определи за място на мероприятието, ще е на поне 300 км. за мен и за други. Точно през май не е подходящ за такъв преход, поради факта, че е един от дъждовните месеци. Случва се да вали с дни. З00км са равни на часове път, със или без междинни спирания. Представете си какво ще е ако се случи дъждовен ден.
Това е относно мен. Предполагам, че и на други ще се наложи такъв преход и ще е добре да се предвиди и природния фактор за да се улесни максимално удоволствието от сбирката, а не да стане като лош спомен и със вкус на кал и пясък в устата, в резултат на кошмарно пътуване.
Да не пропускаме и факта за идващите от такива разстояния, че няма да е комфортно да вземат и двете посоки в един и същи ден. Трябва да се помисли и за нощувка. Хотел, мотел, хижа или каквото и да е, но да има място за подслон и за моторите. Не да ги захвърлим на пътя или на някой неохраняем паркинг. Все пак ще ни трябват и за в бъдеще.
След като всичко това е организирано, ще е добре да се знае кой от къде и по какъв маршрут ще се движи. Може да се събираме по пътя и да се движим на групи. Също така, може да се наложи да вземем някой желаещ да присъства на сбирката, но по една или друга причина да е без мотора си.
Така, че до като е време да се обмислят и тези, както и други организационни въпроси и чак тогава да се определи дата и място.
Може да съм пропуснал нещо относно организацията и ще е добре да го добавите за да го обсъдим.
Nedko_vn
Nedko_vn
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1187
Points : 1800
Reputation : 128
Join date : 09.08.2009
Age : 54

https://bgsimsonimz.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  extreme_rider Сря 24 Фев 2010, 04:03

колеги интересува ме колко от вас ще идват и дали ще идват приятели с вас - някаква бройка хора ме интересуват
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  istatev Сря 24 Фев 2010, 04:45

Също аз ще помогна с Тишо ще го измислим и ще го нагодим да бъде удобно за всички icon_wink icon_wink icon_wink icon_wink
istatev
istatev
Потребител
Потребител

Брой мнения : 108
Points : 161
Reputation : 4
Join date : 11.08.2009

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  ico_kb Пон 22 Мар 2010, 04:41

Нещо май зае*ахме темата :D някой нещо ново да знае относно сбърките .. ?
ico_kb
ico_kb
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 66
Points : 77
Reputation : 3
Join date : 17.01.2010
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  SimsonRider Сря 24 Мар 2010, 08:26

Аз днес се регистрирам в новия форум и първото нещо което поглеждам са срещите. Наистина нещата писани от nedko_vn са със стара дата, но се надявам всичко да се случи, защото сега доста се запалих като чета и наистина бих искал да се съберем и да се запознаем, което ще е едно добро начало за мен във форума като цяло. Извинявам се че не е по-темата. Zasramen
SimsonRider
SimsonRider

Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 24.03.2010
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  extreme_rider Сря 24 Мар 2010, 14:38

така - сега по великденската ваканция ще се разходя до Горна Оряховица да огледам кое как и що и да задействаме работите със записванията и да се реши дата за срещата :)
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  konstantin Чет 25 Мар 2010, 15:34

По Великден и аз ще съм си на село. Тишо може двамата да ходим icon_wink
konstantin
konstantin
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 370
Points : 502
Reputation : 11
Join date : 10.08.2009
Age : 31

http://www.simson.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  extreme_rider Чет 25 Мар 2010, 19:51

ем колега прави една застраховка и да ходим ;) ти регистрация имаш само една застраховка ти треа и гас ;)
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  bizika Съб 24 Апр 2010, 22:54

какво ще кажете в град първомай 18-20 юни тогава е мото събора там

bizika
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 75
Points : 91
Reputation : -2
Join date : 14.01.2010

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  extreme_rider Нед 25 Апр 2010, 01:44

първомай може да си направите колегите от южна българия :)
extreme_rider
extreme_rider
Помощник Администратор
Помощник Администратор

Брой мнения : 2348
Points : 2642
Reputation : 231
Join date : 09.08.2009
Age : 34

http://www.bg-nearnici.com

Върнете се в началото Go down

Срещи Empty Re: Срещи

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите