MZ i Simson
Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори? - Page 2 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори? - Page 2 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори?

+9
Петър Пейков
sewoff
karachorov
DKW
n1k3
П.Братоев
drifty
ivan ivanov 1991
balkanmaniq
13 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори? - Page 2 Empty Re: Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори?

Писане  balkanmaniq Пон 30 Дек 2013, 00:34

-Да Дуо съм го пропуснал, ще бъде добавен.
-А колега кои модели визираш след S51? S70 ли? Ще го добавя, но смятам, че така можем да продължим до безкрай, особено, ако все още се произвеждат нови модели, за това бях решил да се огранича до 1990 година.


Смятам, че добавянето на снимка и име на един мотор/модел е добре, но не е най-важното! Целта на сайта е да събира информация и е добре да не се отместваме от нея. Изглежда ми малко „тъпо“ да има снимка, която казва да този модел го има, а да няма никаква информация?

Благодаря на Добри Карачоров за материалите, които ми е изпратил. Ще ги добавя в най-скоро време!

 thankyou 
balkanmaniq
balkanmaniq
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 225
Points : 253
Reputation : 11
Join date : 17.06.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори? - Page 2 Empty Re: Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори?

Писане  DKW Вто 31 Дек 2013, 01:24

да колега напълно си прав но много от хората каращи МЗ ЕТЗ или СИМСОН С51 си мислят че само това са единствените модели на тези марки и не подозират за богата история на двете марки и че много от съвременните ГРАНДОВЕ в мотоциклестроенето са КОПИРАЛИ и са се "УЧЕЛИ" от тях, което лично мен ме дразни но ти решаваш все пак сайта е твой.Успех и дано по-скоро да го видим в завършен вид. icon_wink
DKW
DKW
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 200
Points : 261
Reputation : 5
Join date : 03.03.2013

Върнете се в началото Go down

Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори? - Page 2 Empty Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори?

Писане  bizonut Нед 05 Яну 2014, 20:22

Твърдо ДА харесва ми!
bizonut
bizonut
Новак
Новак

Брой мнения : 23
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 16.01.2011

Върнете се в началото Go down

Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори? - Page 2 Empty Re: Имате ли интерес към сайт съдържащ информация за нашите мотори?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите