MZ i Simson
симсон предница N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
симсон предница N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

симсон предница

2 posters

Go down

симсон предница Empty симсон предница

Писане  unibasic Чет 28 Авг 2014, 02:00

И аз да попитам нещо информативно дали може да ми е от това "дерта".
Като пусна кормилото и се поличава страшно лакатушкане на предната гума ,ако не го задържа с ръце и ще падна 100 процента.Та джантата е регулирана/не е крива аксеално и т.н/Гумата е чисто нова хубава/35кинта/.Още като си го купих имаше лек дисбаланс в предницата няма лутове от никаде 100 процента не го карам от вчера.Единственото което ме съмнява е ,че тея амотрисиори може и да са изтървали /не е клекнала/ просто много лесно се клати на горе надолу/дали са така ../ та дали от това не ми се лакатушка ?eusa_wall
unibasic
unibasic
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 210
Points : 273
Reputation : 5
Join date : 06.06.2012

Върнете се в началото Go down

симсон предница Empty Re: симсон предница

Писане  Петър Пейков Чет 28 Авг 2014, 14:10

То всеки Симсон си му се клатушка лесно предницата поради причината, че реално нямаш амортисьор, а само пружина. Но това "замятане" определено не е нормално и аз го имам, но е малко и е от каплата която бие аксиално, не е изключено при теб проблема да идва от радиална кривина. Не разчитай на това, че гумата е нова, не изключено да е крива, моят съвет е да прехвърлиш гумата с каплата заедно отзад и на степенка и на скорост да видиш дали ти бие на някъде. icon_wink
Петър Пейков
Петър Пейков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 953
Points : 1055
Reputation : 97
Join date : 20.03.2011
Age : 29

http://www.shiroka-laka.com/

Върнете се в началото Go down

симсон предница Empty Re: симсон предница

Писане  unibasic Чет 28 Авг 2014, 23:27

Дам има логика в това което си написал колега ,мерси.Пробвал съм с други гуми .,като го купих бе с една,после му взех нова,пак така правеше,тази новата отиде от зад, а купих още една чусто нова за предницата пак същото...явно ще си зема спици че мойте имат лека ръжда по никела и ще пробвам да я изправя явно има някаква кривина която на око не се забелязва и прави тези номера...Пък за разменянето на предна капла с задна сигурно ще има ефект но не искам /не ми се менка мързи ме :) /трябва да си изправя предната...
unibasic
unibasic
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 210
Points : 273
Reputation : 5
Join date : 06.06.2012

Върнете се в началото Go down

симсон предница Empty Re: симсон предница

Писане  Петър Пейков Съб 30 Авг 2014, 15:15

Определено най- добре и двете да са ти прави, но може да ги размениш колкото за проба. Биенето рядко се вижда на око, пробвай по подобен начин:
симсон предница 020575747-big

На симсона я правя по следния начин: Хващам оста вертикално на менгеме и нахлузвам каплата, фиксирам някъде флумастера или някакъв предмет който да ти служи като ориентир дали каплата бие и гледаш. icon_wink
Петър Пейков
Петър Пейков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 953
Points : 1055
Reputation : 97
Join date : 20.03.2011
Age : 29

http://www.shiroka-laka.com/

Върнете се в началото Go down

симсон предница Empty Re: симсон предница

Писане  unibasic Нед 31 Авг 2014, 00:52

Мда крива е няма начин щом замята,ама и това дето го казваш с маркер или с нещо друго да видя от къде е кривото за да го оправя и това ще стане ама ,...сега няма да е понеже го карам всеки ден няма време за ремонти,да дойде зимата и ще го оправя :)  
Пък само мотора да ми е проблема щях да съм 6  eusa_wall ....
thankyou
А колега ако ми кажеш как мога да поствам снимки дирекнто,в сайта не да ги прикачам някъде ,че да давам линкове ?


Последната промяна е направена от unibasic на Нед 31 Авг 2014, 00:56; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : ч)
unibasic
unibasic
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 210
Points : 273
Reputation : 5
Join date : 06.06.2012

Върнете се в началото Go down

симсон предница Empty Re: симсон предница

Писане  Петър Пейков Нед 31 Авг 2014, 05:49

симсон предница 725551

От тука си избираш изображението от PC-то, ъпловдваш го, излиза ти линка и само го копираш в мнението си и след като го публикуваш излиза като прикачен файл. Това е най- лесния начин, icon_wink enjoy!
Петър Пейков
Петър Пейков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 953
Points : 1055
Reputation : 97
Join date : 20.03.2011
Age : 29

http://www.shiroka-laka.com/

Върнете се в началото Go down

симсон предница Empty Re: симсон предница

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите