MZ i Simson
моля помагайте проблем с Simson S51 - Page 2 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
моля помагайте проблем с Simson S51 - Page 2 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

моля помагайте проблем с Simson S51

+8
ted
Amon42
deskoslav
Mad Max
Toecutter
osmandjikov
n1k3
sewoff
12 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

моля помагайте проблем с Simson S51 - Page 2 Empty Re: моля помагайте проблем с Simson S51

Писане  Edis Вто 19 Фев 2013, 04:24

иначе може ли да ми помогнеш с въпроса който бях задал ?
Edis
Edis

Брой мнения : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 19.02.2013

Върнете се в началото Go down

моля помагайте проблем с Simson S51 - Page 2 Empty Re: моля помагайте проблем с Simson S51

Писане  tsonev Вто 19 Фев 2013, 04:34

ами те са ти го казали, има нужда от настройка мотора. При мен също гаснеше така, пък иначе има мощност, настроихме карбуратора и се оправи проблема с гасненето. Чукчето и наковалнята (намират в десния капак на двигателя) с баща ми коригирахме разстоянието между чукчето и наковалнята, но така да се каже, на око, така, че там не мога да ти кажа как точно трябва да бъде. Но съм сигурен, че колегите ще ти помогнат, но за мен най-добрия начин за неопитен като теб (аз съм в същото положение в общи линии) е, да намериш някой приятел., който е запознат с тия неща и който може да те научи :). Аз примерно наблюдавам приятели кое как правят и така се уча
tsonev
tsonev
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 93
Points : 101
Reputation : 2
Join date : 02.02.2013
Age : 29

Върнете се в началото Go down

моля помагайте проблем с Simson S51 - Page 2 Empty Re: моля помагайте проблем с Simson S51

Писане  sewoff Съб 27 Апр 2013, 17:11

Добър ден колеги един колега ми каза да направя клип да видите как работи с този проблем ето видео


sewoff
sewoff
Потребител
Потребител

Брой мнения : 144
Points : 161
Reputation : 3
Join date : 29.08.2012
Age : 23

Върнете се в началото Go down

моля помагайте проблем с Simson S51 - Page 2 Empty Re: моля помагайте проблем с Simson S51

Писане  sewoff Пон 15 Юли 2013, 18:09

така колеги много съм доволен че си оправих мотора вече ми омръзна да се страхувам да го отворя и го отворих всичко нормално бяхте прави за жиглюрите отварям аз чашката и какво да видя малки песачинки пясък просто се учудих как тъй са попаднали но в другия квартал дето ми е мотора има много хубава бензиностанция и за това изчистих жиглюрите и го сглобих запалих го покарах малко и пак взе да прави мизерий поиграх си с болтченцето на въздуха и се оправи но 100 процента проблема е бил карбуратора и като опъна смукача се дави в момента съм много доволен мотора вече пали на второ ритане на половин смукач

Поздрави от Марица :))
sewoff
sewoff
Потребител
Потребител

Брой мнения : 144
Points : 161
Reputation : 3
Join date : 29.08.2012
Age : 23

Върнете се в началото Go down

моля помагайте проблем с Simson S51 - Page 2 Empty Re: моля помагайте проблем с Simson S51

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите