MZ i Simson
Симсон - Page 3 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!


Join the forum, it's quick and easy

MZ i Simson
Симсон - Page 3 N1pvkqznkvh8dg7sscwaf95q0uw2who8v6pl318u
Кликнете върху картинката за да гласувате за сайта в BGtop!
Благодарим Ви!
MZ i Simson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Симсон

+22
valyo0valentinow
ten chin
mitkosimsona
Samuil
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
bobi96
Mad Max
Killer_S_Balkan
balkan
lachi
martin199
SimsonMania
vankata*
nbajani
ivandimitrov777
spongi
istatev
simsonSR2
konstantin
Nedko_vn
extreme_rider
balkan4e
26 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  balkan Нед 20 Мар 2011, 14:03

Ако сравняваме Балкан50 с ср/кр то си е ясно, че Балкана е много по стилен има 3 скорости, а не като ср-чето с 2, а Балканските горни скоростиса много по-сплучливо направени!
balkan
balkan
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 72
Points : 112
Reputation : 2
Join date : 13.01.2010

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  balkan Нед 20 Мар 2011, 14:27

extreme_rider написа:
balkan написа:
Гост написа:Хубаво че не съм имал никога БАЛКАНЧЕ
Ай стига с тази завист то си знае че БАЛКАН е най-добрата машина, но нали вие завиждате на всички балканджии hihihihi . В интерес на истината Балкана може да се разваля, но лесно се и управя /наример скоростите/, но германските чуруци кат трябва да го правиш ще се изпотиш повече от колкото с Балкана.Зависи и за какъв модил Балкани говорим, защото и най-читавото Симсонче не е по читаво и от най-разбития Балкон 250!!! icon_wink


и да не забравяме Балкан 250 от какво е копие ! hihihihi hihihihi hihihihi
Балкан е по патент на ДКВ рт 250Б/2 и това може само да ме радва!
balkan
balkan
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 72
Points : 112
Reputation : 2
Join date : 13.01.2010

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Killer_S_Balkan Нед 20 Мар 2011, 16:49

nbajani написа:Балкан 250 е толкова спънат мотор,че няма на каде повече 12 коня.. едно мз ес 175 е по здраво от балкана и по-мощно и добре гледан симсон ще надживее балкана.

Колега явно никога не си карал Балкан 250 че е бавно оборотен е вярно но ако му се навдигне повечко шибарът мз бая ще се трябва да се помъчи докато го стигне.Ако се катерят двата мотора на мз му трябва повече газа защото е по бъро оборотен а на балкана не толкова поради причината бавните обороти ДЪН ДЪН ДЪН ДЪН ДЪН. rockz Сега ще кажеш ама как така на мз му трябва гаа пък на балкана не ами пробай вземи един кросак и тръгни да катериш някое стръмно но не му давай много газ на 2=ят метър е изгаснал.После земи един Балкан и пробвай с същата газ като на кросака да видим дали няма да излезе.Познавам момчета които с година,година и половина тормозят балкани и нищо им няма а един мз на втроият месец блокира.Аз имам Балкан 250 карах го година и няколко месеца и накрая го разцепих но не защото блокира а защото падна от една стена и му се счупи оста за скоростите и го разжепих работещ.Така че не се опитвайте да сравнявате Мз с Балкан просот няма шанс. biker biker

П.П. Карал съм Балкан 50 въобще не съм доволен от него много се чупи и така после си взех симсон с51б това е друго нещо казвам че симсона за мен е по-добър от балкан 50 но в никакъв случай Мз не е по-добър от Балкан 250.Нека колегите превърженици на балканчетата да не ми се обиждат. Biri4ka rockz
Killer_S_Balkan
Killer_S_Balkan

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  nbajani Нед 20 Мар 2011, 17:45

Прав си не съм карал дкв 250.Ти си прав,че кроса на малко газ ще изгасне ами да той е направен да се даржи само в максимални обороти.За балкан 50 и 75 няма коментар те още чисто нови от магазина до вас са се сдухвали hihihihi hihihihi hihihihi .Чувал съм,че балкан 250 бил здрав но да ми кажеш,че има по добри ниски и средни от мз 250 ес или тс е несериозно,а съм чувал и,че преди по текезесетата е имало балкани и са се потрошвали доста по бързо от мз-тите.
За това за твойте приятели и блокиралия симсон просто няма какво да коментирам,то и да ти дадат ферари с издухан двигател и да го караш без масло ще блокира hihihihi hihihihi hihihihi
Айде да не спориме кой е по-здрав,по-издръжлив,повече върви,по-комфортен и изпреварил времето си и все такива неща.
nbajani
nbajani
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 502
Points : 609
Reputation : 33
Join date : 13.07.2010
Age : 30

http://simson.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  simsonSR2 Нед 20 Мар 2011, 23:21

Няма спор, че симсоните са направени по-сполучливо и са с една класа пред балкан 50 относно качество. Нашите балканчета са правени в период от време, в което качеството като че ли е оставало на по-заден план в сравнение с изпълнението на Плана на петилетката. Било е по-важно количеството, отколкото качеството. Въпреки това балканчетата си имат своя чар, и да ви кажа предпочитам ги пред симсона. "Въпрос на вкус" - казало кучето и се облизало под опашката. Факта обаче, че от ония години са успели да оцелеят до днес въпреки душманското каране на подрастващите не е за подценяване. Днес в магазините има абсолютно всичко за симсон и само отделни дреболии за балкан, повечето от които са с китайски или друг неясен произход. Е как тогава няма да се чупят?
Колегата, който беше написал, че балкан 250 няма ниски обороти сигурно е виждал такъв само на снимка. http://www.vbox7.com/play:21949600 Кросовите балкани са печелили златни медали не само у нас, но и в чужбина Симсон - Page 3 019317970 Симсон - Page 3 3114665P Симсон - Page 3 3114677f
Няма смисъл да ги сравняваме с МЗ ЕЗ 175 - 12-те коня на балкана при 4800 об/мин ги предпочитам пред 10-те на МЗ при 5500 об/мин. Може би е смешно, но не съм видял досега мотофреза или тракторче някакво с двигател на мз ес 175, а такива с двигатели от балкан 250 изобилстват и съм сигурен, че и в тази категория (самоделни селскостопаснки конструкции) балкан обира лаврите first.
Такива спорове кой е по-добър от този ли този модел могат да се водят докато свят светува, аз мисля, че е по-добре да си се радваме на старите машинки, защото независимо колко са сполучливи, все пак сме преживели и добри мигове с тях, не е ли така? Поздрави на сичкото ретро моторджии! lol!
simsonSR2
simsonSR2
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 203
Points : 290
Reputation : 27
Join date : 10.08.2009
Age : 39

http://social-motors.forumotion.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  spongi Пон 21 Мар 2011, 01:08


Колега extreme_rider,а балканчетата не са ли корави мотопеди, именно през 1975 г. спира производството на мотопед "Балкан 50 сс.", а производството на С50 както ти казваш производството започва именно тогава,а това е мотопед от друг по-нов клас, за това дай други модели за сравнение, дори можеш да сравняваш мотопед балкан с "Ява 50", "Пежо 50", или някъв друг мотопед произвеждан не само в соц.лагера а и в Европа ! Колкото до мотоциклетите на "Балкан" нямам никакво виждане върху тях,не съм имал подобен мотоциклет, а за МЗ 175 ЕС 1 мога да кажа first , че до като съм жив този мотор ще е с мен ! Искам и аз да кажа, че не се заяждам, а само искам да погледнете към тези мотопеди с погледа от изминалите 36 години от когато са спрени от производство. Искам да Ви попитам нещо , без да мислите, че се заяждам и си отговорете сами ! Колко симсони от моделите преди С50 вървят по пътищата, дори и без да са регистрирани и в същото време, колко балканчета ?
spongi
spongi
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 770
Points : 878
Reputation : 37
Join date : 24.09.2009
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Nedko_vn Пон 21 Мар 2011, 07:35

simsonSR2 написа:Няма смисъл да ги сравняваме с МЗ ЕЗ 175 - 12-те коня на балкана при 4800 об/мин ги предпочитам пред 10-те на МЗ при 5500 об/мин. Може би е смешно, но не съм видял досега мотофреза или тракторче някакво с двигател на мз ес 175, а такива с двигатели от балкан 250 изобилстват и съм сигурен, че и в тази категория (самоделни селскостопаснки конструкции) балкан обира лаврите

hihihihi hihihihi hihihihi Уж си фен на българската марка.
МЗ е мотор, а не трактор. Кой е този болен мозък, който ще съсипе мотора си, за да го превърне в селскостопанска машина. Знам, че си чувал, а аз и доста от колегите във форума са били свидетели на това как се купува МЗ или симсон от магазина. Колко други са останали с мечтите си да притежават такъв мотор. Малцина са тези, които след това ще превърнат мотор в трактор. icon_wink
Що се отнася за мотофреза, ами май и 50сс са достатъчни. Дори в разни списания, от сорта „Направи си сам” имаше схеми и чертежи на такива, задвижвани от двигател на балкан 50 сс.
Nedko_vn
Nedko_vn
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1187
Points : 1800
Reputation : 128
Join date : 09.08.2009
Age : 54

https://bgsimsonimz.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  balkan Пон 21 Мар 2011, 16:52

Извинете ме, но Балкана си е една читава машина.Например моето съм го мъчил страшно много и дори съм дърпал количка пълна с 150 килограма желязо по баир на горе с двама души (ей ма на ако лъжа) и си дигна 40-45 км, а за Симсон не мога да кажа, че ще успее да направи и един митър.Дори и да тръгне ще имаш идна цигара времи докато вклучиш на втора.
и съм съгласен с колегата SimsonSR2, че малкото части които се срещат на пазара са фалшиви, докато Сисончеца (да го cenzura в боклука) си има оригинални части!

Интересен факт е, че Балканът е по-стабилен по-дупките!!!
balkan
balkan
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 72
Points : 112
Reputation : 2
Join date : 13.01.2010

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  SimsonMania Пон 21 Мар 2011, 17:55

Колега balkan неможе да се сравнява Балкан 250 със Симсон 50.Според мен Балкан 250 си е била доста читава машина за времето си,но за Балкан 50 си е направо cenzura

Балкан машинка, харош машинка.
Мъчно запалиса, сама загасиса.
Нагоре бутает, надолу летает;
стартер - нет, манивели - 5 hihihihi hihihihi
SimsonMania
SimsonMania
Потребител
Потребител

Брой мнения : 124
Points : 144
Reputation : 10
Join date : 02.10.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Mad Max Пон 21 Мар 2011, 19:26

Балкан пее, моторист плаче. Двама вози 100 тормози! И като се вземе предвид, че е правен във заводи на ВМЗ(Винаги Може да Закъса) ви става ясно. Балкан 50 ама за абсолютно нищо не става в сравнение със Симсон. Симсонът е десетки пъти по - добър мотор. 250 не знам колко е здрав, но ТС 250 също е 10 пъти по - добър мотор, и като здравина, и като вървеж. Верно дето казват колегите по - горе, че е хабен мотор, така си е.
Mad Max
Mad Max
Модератор
Модератор

Брой мнения : 846
Points : 904
Reputation : 75
Join date : 19.10.2009
Age : 31

http://www.stihl.bg

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  simsonSR2 Пон 21 Мар 2011, 23:41

Nedko_vn написа:
МЗ е мотор, а не трактор. Кой е този болен мозък, който ще съсипе мотора си, за да го превърне в селскостопанска машина.
И балкана е мотор, ама болни мозъци в БГ, дал господ....... bam-bam
simsonSR2
simsonSR2
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 203
Points : 290
Reputation : 27
Join date : 10.08.2009
Age : 39

http://social-motors.forumotion.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Killer_S_Balkan Вто 22 Мар 2011, 03:39

ivodianov1992 написа:Балкан пее, моторист плаче. Двама вози 100 тормози! И като се вземе предвид, че е правен във заводи на ВМЗ(Винаги Може да Закъса) ви става ясно. Балкан 50 ама за абсолютно нищо не става в сравнение със Симсон. Симсонът е десетки пъти по - добър мотор. 250 не знам колко е здрав, но ТС 250 също е 10 пъти по - добър мотор, и като здравина, и като вървеж. Верно дето казват колегите по - горе, че е хабен мотор, така си е.

Добре де като казваш че е 10 пъти по-добър защо не даваш конкретни примери така на приказки само да си правим гимнастика на езика всеки знае.Ако забелязваш в по-горният си пост като съм казал за балкан съм дал и примери и това че МЗ блокирва не е защото няма масло а защото неможе да издържи на тормоза на който Балкан 250 издържа и това съм го виждал не веднъж не дваж пъти аз като карам балакан си го карам пенсионерската и си го вардя но имам приятели които също карат такива балкани ама яко каране заварка на газта до дупка из дупки из МОТОКРОС ПИСТА!!!! е няма чупене и тва е а МЗ само из града от подаване на повече газ се смачка такаче когато фактите говорят и боговете си мълчат. rockz rockz Biri4ka band band band band rockz
Killer_S_Balkan
Killer_S_Balkan

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Mad Max Вто 22 Мар 2011, 03:52

Yes, давай всички да продаваме симсоните и емзетките и да вземаме по един балкан да видим и ние малко живот извън сервиза, да видим хубав мотор какво е. first Nazdrave_2
Mad Max
Mad Max
Модератор
Модератор

Брой мнения : 846
Points : 904
Reputation : 75
Join date : 19.10.2009
Age : 31

http://www.stihl.bg

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  bobi96 Вто 22 Мар 2011, 04:05

Какви българи сте вие бе .... Едно производство да имаме което е спряно преди 40 години и вие келеши с келеши само плюете и .....
bobi96
bobi96
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 98
Points : 123
Reputation : 2
Join date : 14.03.2010
Age : 27

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000235469428

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Mad Max Вто 22 Мар 2011, 04:17

Те хубаво че го спряха това производство на време, че до сега можеше и да ни няма от много техника и прогрес. Защо да плюя по България?, обичам родината си! Какво искаш да кажа, че симсона не струва пред балкана ли??! Как да кажа на черното бяло?! От тези балканчета 50 кубиковите и 75 кубиковете, ама сигурно 20 човека познавам дето да имат такива, така ли пък едно няма да си е у ред и да върви повече от 20 километра без да му правиш центровки и скоростите. Карал съм много мотори и то всякакви - руски, чешки, немски, български, японски... Като смениш великия балкан със симсон или мз, тогава пак ще си говорим. Забелязал съм една тенденция у българите - кой каквото има това е най - доброто и това хвали. И аз разбира се не съм изключение. Ама ей така след години, покарайте още и други мотори и пак ще си поговорим. А наздраве Nazdrave_2
Mad Max
Mad Max
Модератор
Модератор

Брой мнения : 846
Points : 904
Reputation : 75
Join date : 19.10.2009
Age : 31

http://www.stihl.bg

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  nbajani Вто 22 Мар 2011, 04:55

За момчето с балкана ако балкан и симсон тръгнат от софия до Варна според вас кой ще стигне? (не говоря за победа а за пристигане hihihihi hihihihi hihihihi hihihihi )Само ми е доста интересно китайците каква файда имат да правят части за балкан????
И я се стегнете оргинални части за симсон hihihihi hihihihi има но са рядкост...повечето са унгарски ментаци.
Искаш ли давам примери като твойте
но имам приятели които също карат такива балкани ама яко каране заварка на газта до дупка из дупки из МОТОКРОС ПИСТА!!!! е няма чупене и тва е а МЗ само из града от подаване на повече газ се смачка такаче когато фактите говорят и боговете си мълчат.
Аз имам приятели който със мз-та размазват по мотокрос пистите хонди,сузукита,кавазакита,ямахи,... hihihihi ама като ти казвам размазват имам предвид направо хондите им дишат 2т пушек hihihihi
Ааа да имам и един приятел дето забрави да спре да кара и така от както го познавам се се варти на мотокрос трасето hihihihi hihihihi hihihihi hihihihi hihihihi със мз естествено hihihihi
Ооо а да знаеш колко стругове фрези и металорежещи машини са направени от симсони hihihihi hihihihi
Само като ви гледам постовете искерно се забавлявам с балкан по нагорнище ремарке със 150 к.г желязо hihihihi ...абе за кво прават бусове влекачи и тем подобни като 1 балкан 250 може да свърши тая работа Surprised то и не се чупи и не харчи много hihihihi
Даже ни обвинявате,че не сме Българи малее..От каде се навъдиха толкова патриотични балканджий в този форум??
hihihihi
nbajani
nbajani
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 502
Points : 609
Reputation : 33
Join date : 13.07.2010
Age : 30

http://simson.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Вто 22 Мар 2011, 05:08

Стига сте си измисляли случки с приятели то всеки може така само,за да докаже казаното.А тези истории с балкана, който дърпал някво ремарке с желязо въобще не го вярвам.Мз и симсон са много по добри машини от Балкана това е факт,който колкото и да успорвате с тези измислени истории за ваши приятели с балкани и т.н. това няма да се промени. hihihihi hihihihi dance
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД
Пристрастен
Пристрастен

Брой мнения : 347
Points : 449
Reputation : 25
Join date : 21.06.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Killer_S_Balkan Вто 22 Мар 2011, 06:53

nbajani написа:Аз имам приятели който със мз-та размазват по мотокрос пистите хонди,сузукита,кавазакита,ямахи,... ама като ти казвам размазват имам предвид направо хондите им дишат 2т пушек

Ето го още един колега фантазьор, който обича да мечтае. Искам да ми заснемеш видео, където твоят приятел къса кросаците с мз funny funny funny funny funny funny funny funny и да ми го покажеш или пък направо елате двамата при мен. Има си мотокрос писта при мен, аз ще уредя твоя приятел с момче от 7 клас да се състезава с него, а пък ти ще си с мен. С удоволствие ще ми дишаш пушилека, няма да карам кой знае кво - едно еднуронце от на баба времето от 85 година е, не е много на кубици 350,4т,35 коня не е много. А и да не забравя - хубаво е да си вземеш един резервен мз че след състезанието този ще става само за вторични суровини. funny funny funny funny funny funny funny funny funny

Killer_S_Balkan
Killer_S_Balkan

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  nbajani Вто 22 Мар 2011, 15:58


Колега тва е базик нямаше да пиша емотикони и да се смея ако беше найстина но като гледам пак се върза hihihihi hihihihi hihihihi
Ок спирам да пиша в темата понеже вече го обърнахме на spam Искам само още 1 история с мотокрос да разкажеш,че правч сборник със смешни разкази deal svirkam si eclipsee_steering chairshot yoji
nbajani
nbajani
Почетен член
Почетен член

Брой мнения : 502
Points : 609
Reputation : 33
Join date : 13.07.2010
Age : 30

http://simson.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Killer_S_Balkan Вто 22 Мар 2011, 19:17

Ха не се знае както хвалите вашите "обожествени мз-ти" нищо чудно някой с МЗ 251 да тръгне да се състезава с някое 50 сс кросаче и последа има хвалби до небето че мз-а изял кросак.

П.П. А междудругото наиситна ние сме българи защото ценим българското то се вижда колко си българин с този ник nbajani чак ме напишва огормен смях hihihihi hihihihi hihihihi hihihihi hihihihi hihihihi funny funny funny funny
Killer_S_Balkan
Killer_S_Balkan

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  SimsonMania Вто 22 Мар 2011, 19:31

Значи ако не цениш българското значи не си българин hihihihi . В темата се сравняват МЗ/Симсон и Балкан и това че Мз-то е по-добро от Балкан-а незначи че не сме българи.Просто германците повече разбират от тези неща и да ви питам кво стана с вашия форум май нещо неможе да се оправи а ? и за тва сте дошли тука да ми разправяте как Балкан бил по-хубав от МЗ hihihihi
SimsonMania
SimsonMania
Потребител
Потребител

Брой мнения : 124
Points : 144
Reputation : 10
Join date : 02.10.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Mad Max Вто 22 Мар 2011, 19:51

Каква е поуката от написаното на балканджийте - Който твърди че симсон и мз са по - здрави от балкан - не е българин и не обича българия??! Желязна логика няма що! криво да стоим, право да си говорим! Българите винаги сме били много назад в техническо отношение в сравнение германците са светлинни години напред, да не кажа най - добрите в машиностроенето. Карай си балкана из деретата и си дърпай железата и каруците, и ако щеш и лозето си ори с дисковата брана. Аз мотора го карам, не си върша селскостопанска работа с него. За тази цел си имам трактор - да си дърпам ремаркетата и да си ора с него! Другия път като закачиш пак 150 кила желязо - направо на вторични отивай с цялата купчина железа и се връщай пеша и взимай 1 ЕТЗ и после пак ще говориме за здравина и надеждност. А като толкова ги разбирате балканите я кажете за Балкан 350 нещо а? Каква голяма и ЗДРАВА машина е? чакам отговори??? hihihihi
Mad Max
Mad Max
Модератор
Модератор

Брой мнения : 846
Points : 904
Reputation : 75
Join date : 19.10.2009
Age : 31

http://www.stihl.bg

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  bobi96 Вто 22 Мар 2011, 20:05

SimsonMania написа: да ви питам кво стана с вашия форум май нещо неможе да се оправи а ? и за тва сте дошли тука да ми разправяте как Балкан бил по-хубав от МЗ hihihihi

Ти нашия форум си го остави , имаме си друг ;) И защо балкан да не стигне от София до Варна ?????? Бащите ви и можеби на ПОВЕЧЕТО от вас дядовците ви не са ли обикаляли българия с балкан ???? ако не са то моят баща го е правил и не е имал никакви проблеми , но нали знаете че всичко си е до майстора , вие големи разбирачи пипате тук там и после пускате теми от рода на "не пали" ,"не ще да върви" !!! и какво за балкан 350 , бил е в ограничен брой производство и то кросов ;)
bobi96
bobi96
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 98
Points : 123
Reputation : 2
Join date : 14.03.2010
Age : 27

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000235469428

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Mad Max Вто 22 Мар 2011, 20:16

Първо не е бил кросов, второ не е бил в ограничен брой! Произведени са 14 броя за тестове и изпитания, бил е 2 цилиндъра и с 2 отделни седалки. Произвеждани са били в завод 12 ВМЗ София. Произведени са 14 бройки само за проба - не са могли да преминат техническите изисквания за да бъдат пуснати в експлоатация. Смятай щом балкан 50 ги е минал, това 350 какво ще е било. А кросов балкан 350 е мислен с 1 цилиндър, ама даже и не е измислен, само на хартия си е останал(слава богу). Информацията ми е от човек работил в заводи на ВМЗ! и една случка също напълно реална и вярна - още когато са произвеждали балкан преди много години - китайци са искали да купят заводите ВМЗ и да произвеждат Балкан и като са видели скиците на модела 50 и са открили още привидно над 40 грешки и са се чудили как въобще върви това нещо. Тази случка е реална, не си измислям, да беше жив човекът бил там да ви заведа при него!
Mad Max
Mad Max
Модератор
Модератор

Брой мнения : 846
Points : 904
Reputation : 75
Join date : 19.10.2009
Age : 31

http://www.stihl.bg

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  bobi96 Вто 22 Мар 2011, 20:41

За информацията за 350 съм съгласен :) Просто симсон не ми харесва и не бих си взел , но всеки втори плюе балкан , а може би повечето неса се качвали , ами чули от тук от там и приказват приказки , и като казвате че неможе да мине и 20 км без да го пипаш държите ли на мнението си ? Ако щете вярвайте но на моят балкан , година и нещо го карах и единствено един път в месеца отворя карбуратора да го почистя и то зашото ми е било тъпо и е нямало какво да правя ;)
bobi96
bobi96
Ентусиаст
Ентусиаст

Брой мнения : 98
Points : 123
Reputation : 2
Join date : 14.03.2010
Age : 27

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000235469428

Върнете се в началото Go down

Симсон - Page 3 Empty Re: Симсон

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите